
Met grote vreugde delen wij mee dat SBE opnieuw is geselecteerd als een Trends Gazelle Oost-Vlaanderen 2024, ditmaal in de categorie van ‘grote bedrijven’.
Jaarlijks, en dit keer voor de 23e keer, reikt het financieel-economische tijdschrift Trends prijzen uit aan de 250 snelst groeiende bedrijven per provincie, gebaseerd op groei in toegevoegde waarde, personeelsbestand en cashflow. Volgens Trends zijn de genomineerden, bekend als Gazellen, competitieve ondernemingen die een positieve invloed uitoefenen op het ondernemingsklimaat in hun regio. “Daardoor vormen ze een integraal onderdeel van het economische landschap in Vlaanderen. Het zijn krachtbronnen van innovatie en werkgelegenheid,” aldus de redactie van Trends.
Deze erkenning zou niet mogelijk zijn geweest zonder onze toegewijde #expertsatplay, klanten, partners en andere stakeholders. Onze oprechte dank!
We kijken vol verwachting uit naar de aankondiging van de winnaars tijdens de avond van de Trends Gazellen op 27 maart 2024.
Ander nieuws
Benieuwd naar wat er beweegt binnen SBE? Of bij welke projecten we betrokken zijn? Via dit nieuws houden we jullie op de hoogte van onze projecten en het reilen en zeilen binnen SBE .
-
- Projecten
MariTeam Engineering VOF ontwerpt nieuwe kademuur voor Europahaven Rotterdam
17/12/2024Havenbedrijf Rotterdam kiest MariTeam Engineering VOF als ingenieursbureau voor de vervanging van 2,6km diepzeekademuren van de Delta Terminal in de Europahaven. Havenbedrijf en MariTeam gaan hiermee een langdurige samenwerking aan, gericht op het ontwerpen en begeleiden van de aanbesteding en de uitvoering. -
- Jobs
- Projecten
SBE wint prestigieuze awards tijdens de Belgian Construction Awards 2024
06/12/2024Op 5 december werden tijdens de Belgian Construction Awards in het Sheraton Brussels Airport Hotel de beste projecten, teams en innovaties in de bouwsector gevierd. SBE viel tweemaal in de prijzen en zette daarmee opnieuw haar expertise en betrokkenheid in de schijnwerpers. -
- Duurzaamheid
Carbon footprint resulaten 2023
25/10/2024We recently made our carbon footprint calculation for 2023. Our carbon footprint is calculated annually with regards to our CO2-management system (CO2-performance ladder).
