Het Hyoffwind project betreft een power-to-gas installatie die hernieuwbare elektriciteit kan omzetten in groene waterstof. Dit is een cruciale bouwsteen voor een economie op basis van hernieuwbare energie, aangezien het kan worden gebruikt als grondstof voor industriële processen en voor een waaier aan mobiliteitstoepassingen.
Na een haalbaarheidsstudie werd door Virya Energy en Fluxys een aanbestedingsprocedure opgestart waarbij meerdere partijen betrokken waren. In deze fase was SBE aangesteld door het consortium John Cockerill – Besix voor het tenderontwerp van het luik bouwkunde. Eind 2021 heeft dit consortium deze opdracht succesvol binnengehaald en werd de procedure voor het verkrijgen van een omgevingsvergunning opgestart.
De taken van SBE voor het tenderontwerp van het luik bouwkunde:
Van Antwerpen tot India, SBE zet overal ter wereld stappen in vooruitgang en vernieuwing. Hieronder vind je een selectie van onze meest recente projecten.
Benieuwd naar wat er beweegt binnen SBE? Of bij welke projecten we betrokken zijn? Via dit nieuws houden we jullie op de hoogte van onze projecten en het reilen en zeilen binnen SBE .